Candice Accola - Biography

9. listopadu 2013 v 14:29 | ©lovely-actresses | Janet

Candice Accola celým jménem Candice Renee Accola, se narodila 13. května 1987 Houstonu v Texasu, ale vyrůstala v Edgewood na Floridě. Její matka Carolyn, byla dříve inženýrkou životního prostředí, než se stala ženou v domácnosti. Její otec Kevin je kardiochirurg. Oba rodiče jsou aktivními členy místní republikánské politické strany. Candice má jednoho mladšího bratra. Navštěvovala Lake Highland Preparatory školu, ale v polovině roku se přestěhovala do Los Angeles. Střední školu dokončila dálkově a absolvovala v roce 2005.
Candice není jen herečka, ale i zpěvačka. Po šesti měsících, kdy se odstěhovala do Los Angeles získala smlouvu na své CD s názvem It's Always the Innocent Ones. Album však nedopadlo nikterak velkolepě. V roce 2008 bylo znovu vydáno v Japonsku, kde dosáhlo většího úspěchu. Candice se také zúčastnila turné Miley Cyrus, které se jmenovalo Best of Both Worlds Tour, jako podpůrná zpěvačka a tanečnice. Objevila se v roce 2008 v koncertním 3D filmu Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert. Zatím plánuje své druhé album.
Candice jsme mohli vidět v několika seriálech, kde si zahrála epizodní roli. A to v seriálech How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaší matku) v díle Something Borrowed, který byl odvysílán v roce 2007 a ztvárnila zde roli Amy, Supernatural (Lovci duchů) v díle After School Special, odvysílaném v roce 2009, kde si zahrála Amanda Heckerling a Drop Dead Diva (V těle boubelky) v epizodě Begin Again odvysílaném v roce 2010, kde si zahrála Jessicu Orlando.
V roce 2008 si zahrála v nezávislém hororu Deadgirl. A objevila se též ve filmu Hannah Montana. Největší úspěch přišel však až v roce 2009, kdy na stanici CW v seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky) získala roli Caroline Forbes, dospívající cílevědomé dívky, ze které se později stane upír. Postupem času si její postava v tomto seriálu získala velkou oblibu a patří k hlavním tahoun tohoto seriálu.
V letech 2004 až 2005 chodila z hercem Tylerem Hoechlinem, kterého můžete znát ze seriálu Teen Wolf (Vlčí mládě). V roce 2010 chodila se svým hereckým kolegou ze seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky) Stevenem R. McQueenem, který v seriálu ztvárnil oblíbenou postavu Jeremy Gilberta. V letech 2011 až do května 2012 chodila Zachem Roerigem, též hereckým kolegou ze seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky), který zde ztvárňuje postavu Matta Donovana. Zajímavostí, že milostný vztah měli i nějaký čas v seriálu. Chodila také s Darenem Kagasoffem. Jejím současným přítelem je Joe King, kytarista skupiny The Fray se kterým se v květnu 2013 zasnoubila.
Candice má dvě tetování. Na levém zápěstí má vytetovaného drobného ptáčka a na pravé noze malou hvězdu. Údajně v roce 2009 byla zadržena s několika kolegy z The Vampire Diaries (Upíří deníky) za výtržnost. Také pomáhá na různým dobročinných projektech a na projektech, které mají pomoci mládeži. Tato milá, příjemná herečka, zpěvačka a textařka s výraznýma modrýma očima má do budoucna dobře našlápnuto.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monča | NNina-Dobrev.blog.cz Monča | NNina-Dobrev.blog.cz | Web | 9. listopadu 2013 v 14:36 | Reagovat

Candice milujem! :)ˇ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|